MiTek paziņojums par Covid-19

Mūsu darbinieku, klientu, darbuzņēmēju un to ģimenes locekļu veselība un labklājība ir MiTek prioritāte. Drošības pasākumu ietvaros esam atcēluši visus darbinieku lidojumus komandējumos visapkārt pasaulei un pašlaik ierobežojam arī pārējos komandējumus, izņemot neatliekamas tikšanās ar klientiem.

Ja radīsies nepieciešamība strādāt attālināti, mūsu tehniskais un IT personāls ir gatavs nodrošināt uzņēmumam atbalstu, strādājot no mājām. Tikmēr mūsu iepirkumu, ražošanas un izplatīšanas vadības komanda aktīvi sadarbojas ar mūsu piegādes ķēdes partneriem, lai nodrošinātu stabilas rezerves un nepārtrauktu preču piegādi.

Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar savu vietējo MiTek vadību.

Būvēts ar:

Mūsu Eiropas galvenais birojs atrodas Dadlijā, Rietummidlendā, Anglijā. MiTek specializējas programmatūras risinājumu izstrādāšanā koka konstrukciju projektēšanai, kā arī piegādā tērauda savienotāju produktus mūsu pārsegumu un jumtu sistēmām.

Mūsu ražošanas uzņēmums, kas atrodas Zviedrijā, apgādā klientus visā Baltijas reģionā. Reģionālais pārdošanas birojs atrodas Rīgā, Latvijā.

Jaunākās MiTek ziņas

EC5 atjauninājums – MiTek klientiem bizness rit ierasto gaitu

2018. gada 1. janvārisst bija datums, kopš kura visi jaunie kopņu spāru un metāla siju dizaini ir jāizstrādā, izmantojot Eurocode 5 dizaina kodu. MiTek PAMIR dizaina programmatūra kopš paša sākuma tika rakstīta ar EC5 dizainu tās pamatā, un tā viegli tiek galā ar papildu sarežģījumiem, kas saistīti ar dizaina kodu. Tāpat MiTek izstrādātāji var justies labi, apzinoties, ka tūkstošiem grīdu

Lasīt vairāk Apskatīt visus ziņu rakstus