MiTek paziņojums par Covid-19

Mūsu darbinieku, klientu, darbuzņēmēju un to ģimenes locekļu veselība un labklājība ir MiTek prioritāte. Drošības pasākumu ietvaros esam atcēluši visus darbinieku lidojumus komandējumos visapkārt pasaulei un pašlaik ierobežojam arī pārējos komandējumus, izņemot neatliekamas tikšanās ar klientiem.

Ja radīsies nepieciešamība strādāt attālināti, mūsu tehniskais un IT personāls ir gatavs nodrošināt uzņēmumam atbalstu, strādājot no mājām. Tikmēr mūsu iepirkumu, ražošanas un izplatīšanas vadības komanda aktīvi sadarbojas ar mūsu piegādes ķēdes partneriem, lai nodrošinātu stabilas rezerves un nepārtrauktu preču piegādi.

Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar savu vietējo MiTek vadību.

Būvēts ar:

Mūsu Eiropas galvenais birojs atrodas Dadlijā, Rietummidlendā, Anglijā. MiTek specializējas programmatūras risinājumu izstrādāšanā koka konstrukciju projektēšanai, kā arī piegādā tērauda savienotāju produktus mūsu pārsegumu un jumtu sistēmām.

Mūsu ražošanas uzņēmums, kas atrodas Zviedrijā, apgādā klientus visā Baltijas reģionā. Reģionālais pārdošanas birojs atrodas Rīgā, Latvijā.

Jaunākās MiTek ziņas

Pamir wall Panel Advance

Izmantojot mūsu jauno Pamir wall Panel Advance moduli, jums būs iespēja projektēt jumta kopnes un koka karkasa sienas vienā programmatūrā. Pamir wall Panel Advance ļauj izveidot sienu slāņus, siltināšanas slāņu un iekšējās apdares. Jums būs iespēja projektēt un aprēķināt koka karkasa māju izmantojot vienu programmatūru. Pamir wall Panel Advance darbojas kopā ar Mitek 3D. Tas

Lasīt vairāk Apskatīt visus ziņu rakstus