2018. gada 1. janvārisst bija datums, kopš kura visi jaunie kopņu spāru un metāla siju dizaini ir jāizstrādā, izmantojot Eurocode 5 dizaina kodu.

MiTek PAMIR dizaina programmatūra kopš paša sākuma tika rakstīta ar EC5 dizainu tās pamatā, un tā viegli tiek galā ar papildu sarežģījumiem, kas saistīti ar dizaina kodu. Tāpat MiTek izstrādātāji var justies labi, apzinoties, ka tūkstošiem grīdu un jumtu jau ir izstrādāti EC5, izmantojot PAMIR kopš programmatūras izlaišanas brīža 2014. gadā.

Mūsu apmācību iestāde Dadlijā pēdējos divus gadus ir bieži apmeklēta, jo mūsu klienti paši gatavojās gala termiņam.  Detalizētu informāciju par mūsu apmācības kursu grafiku atradīsit mūsu tīmekļa vietnē.

Papildus apmācības kursiem uz vietas ir pieejami arī divi MiTek tiešsaistes kursi, kas īpaši paredzēti EC5: “Izpratne par Eurocode 5” un “Pamir EC5 dizains”. Dizaineri var iziet šos kursus, minimāli ietekmējot savu aizņemto grafiku. Sazinieties ar mums vai aprunājieties ar savu tehniskā atbalsta vadītāju, ja vēlaties rezervēt kursu vai saņemt papildinformāciju.