Gary Pickford

Turpinoties klientu bāzes pieaugumam, mēs esam stiprinājuši savu tehniskā atbalsta komandu, martā ieceļot Geriju Pikfordu par vecāko tehniskā atbalsta vadītāju.

Gerijs savu karjeru sāka IT nozarē, pēc tam desmit gadus strādāja pie viena no lielākajiem kopņu ražotājiem un vēlāk pie koka karkasu ražotāja. Viņa lielā pieredze ļaus veiksmīgi pildīt amata pienākumus. Gerijs ir ātri iejuties savā jaunajā amatā un jau ir kļuvis par augsti novērtētu MiTek komandas biedru. Laipni aicināts, Gerij!

 

Luke Jones

Lūks Džonss  pievienojās MiTek 2015. gadā kā IT māceklis un ātri vien iemantoja atsaucīga kolēģa slavu, pie kura var vērsties ar jebkāda veida IT saistītām problēmām. Drīz vien Lūks pauda interesi par jumtu un grīdu dizainiem un parādīja lieliskas spējas MiTek programmatūras komplekta apguvē. Pateicoties tam, šogad Lūku paaugstināja par jaunāko dizaineri, un tagad viņš strādā dizaina birojā.

Tā kā mūsu dizaina birojs strādā ciešā sadarbībā ar tehniskā atbalsta komandu, piezvanot atbalsta dienestam, jūs, iespējams, izdzirdēsit Lūka patīkamo balsi ar lauciniecisko akcentu. Lūks jau ir ticis nosūtīts pie klientiem ar uzdevumu viņiem palīdzēt apgūt jaunākās PAMIR funkcijas. Labs darbiņš, Lūk!