Universāla sistēma

MK-8 preses līnija

MK-8 preses līnija ar magnētgaldiem ir daudzpusīga kopņu izgatavošanas prese ar portālā uzstādītu C veida hidraulisko saspiešanas presi. Presi var uzstādīt uz sviras vai telfera iekāršanas sistēmas, lai tā būtu piemērota ražotnes apstākļiem. Magnētiskie galdi darbojas uz tērauda grīdas, nodrošinot ērtu lietošanu un drošību.

Uzzināt vairāk lejupielādēt brošūru
Efektīva un universāla

MK-1 standarta prese

MK-1 galda prese ir 30 tonnas smaga hidrauliskā iekārta ar tērauda galdiem, kas nodrošina efektīvu un universālu risinājumu visu veidu kopņu ražošanai. Presi var darbināt manuālā, iestatīšanas un automātiskā režīmā vai kombinēt ar automātiskajiem šablongaldiem, lai pēc iespējas ātrāk izveidotu precīzu kopnes ģeometriju.

Sazinieties ar mums lejupielādēt brošūru
Pilnībā automatizēta

MK-1 vieglā prese

Mark-1 prese ir viegla viena cilindra prese ar pilnībā automātisku vienlaidu galdu. Manuāls, iestatīšanas vai pilnībā automātisks režīms. Prese ir aprīkota ar lielu presēšanas plātni, un tai var noregulēt dažādus galda platumus. Prese darbojas laideni un klusi, tai nav pie zemes stiprinātas sliedes.

Sazinieties ar mums lejupielādēt brošūru
Mazāka izmēra kopnēm

Mk1 “Baby” prese

MK-1 “Baby’’ ir maza viena cilindra prese, kas ir teicami piemērota mazu kopņu izgatavošanai.

Sazinieties ar mums lejupielādēt brošūru
Daudzfunkcionāla

Strut-Runner Posi-Joist siju prese

Strut-Runner ražošanas iekārta spēj izgatavot jebkura tipa paralēlu joslu kopni ar augstumu līdz 550 mm. Ar šo presi iespējams izgatavot Posi-Joist izmēros no PS8 līdz PS16. Tāpat uz šīs iekārtas iespējams izgatavot arī pārseguma kopnes no koka atgāžņiem. Šī prese ir universāla iekārta, kas ātri darbojas, ir vienkārši lietojama un izturīga.

Sazinieties ar mums lejupielādēt brošūru
Daļēji automātiska

SR15 Posi-Joist siju prese

Daļēji automātiskajai SR15 ir elektroniska „mācību” sistēma, kas ieprogrammē presi presēšanas secības automātiskai atkārtošanai. Presēšanas platforma ir 630 mm plata, 15 m gara un 830 mm augsta.

Sazinieties ar mums lejupielādēt brošūru
Patentēta vertikāla presēšana

Revolution Posi-Joist siju prese

Revolution ir unikāla patentēta vertikālā presēšanas stacija ar CNC automātiski kontrolētu Posi-Strut atgāžņu novietošanu, kas nodrošina precīzu un pareizu novietojumu ik reizi un novērš vajadzību pēc ilgām iestatīšanas procedūrām. Tā spēj presēt vairāk nekā 1500 m pārseguma siju vienā piegājienā.

Sazinieties ar mums lejupielādēt brošūru