Ievads

MiTek Industries, Inc. un tā meitasuzņēmumi un saistītie uzņēmumi (“MiTek”, “Uzņēmums”, “mēs”, “mums”, “mūsu”) ciena jūsu privātumu un ir apņēmušies aizsargāt un pasargāt jūsu privātumu saistībā ar personas informācijas vākšanu. Šī Privātuma politika ietver svarīgu informāciju par privātuma praksi un izvēli, ko tas piedāvā personām saistībā ar viņu personisko informāciju. Sniedzot mums personisko informāciju, jūs informējat mūs, ka esat izlasījis, pilnībā izpratis un pieņēmis šajā Privātuma politikā apkopoto privātuma praksi.

Darbības sfēra

Šī Privātuma politika attiecas uz personas informācijas vākšanu un izmantošanu, ko mēs varam īstenot dažādos veidos, tostarp, kad jūs izmantojat šo vietni un A sarakstā uzskaitītās vietnes (kopā — “Vietnes” un katra atsevišķi — “Vietne”); izmantojot informāciju, kas iegūta saistībā ar jūsu veikto produktu vai pakalpojumu iegādi no mums vai mūsu produktu vai pakalpojumu iegādi no jums; izmantojot informāciju, kas iegūta saistībā ar jūsu darba pieteikumu vai nodarbinātību; izmantojot informāciju no pasākumiem, kurus apmeklējat; un no mūsu mobilajām lietotnēm.

Mūsu ievākto datu veidi

Lietojot šajā Privātuma politikā terminu “Personiska informācija”, mēs domājam informāciju, kas identificē kādu personu vai kuru var izmantot, lai identificētu kādu personu. Personiska informācija neiekļauj anonimizētu vai neidentificētu informāciju, kā arī dažos gadījumos — publiski pieejamu informāciju.

Mēs varam ievākt personisku informāciju: no jums (piemēram, ja pasūtāt kādu produktu vai pakalpojumu, aizpildāt veidlapu, sazināties ar mums, reģistrējat kontu, piesakāties darbam vai reģistrējaties informatīvā izdevuma saņemšanai); no jūsu darba devēja; no publiski pieejamas informācijas, kā arī ar automatizētiem līdzekļiem, kad apmeklējat vai izmantojat mūsu produktus vai pakalpojumus jebkurās vietnēs vai mijiedarbojaties ar mūsu izvietotajām tiešsaistes reklāmām.

Turpmāk sniegtie piemēri paskaidro, kāda veida informāciju mēs ievācam no jums un kā mēs šo informāciju izmantojam.

Konta reģistrācija — mēs varam iegūt jūsu vārdu un kontaktinformāciju, kad jūs izveidojat kontu. Turklāt mēs apkopojam informāciju par darbībām, kuras jūs veicat, piesakoties savā kontā. Mums ir leģitīmas intereses nodrošināt ar kontu saistītās funkcijas mūsu lietotājiem. Kontus var izmantot pasūtījumu izsekošanai, atbalsta biļešu izsekošanai [ievietot citu konta nolūku].

Audio un video ieraksti — mēs varam apkopot jūsu iesniegto audio un video informāciju, kas tiek tverta, izmantojot mūsu īpašumā esošās novērošanas kameras, vai atbalsta zvanu laikā. Mēs izmantojam jūsu iesniegtos ierakstus uz jūsu piekrišanas pamata. Mums ir leģitīmas intereses gādāt par savu īpašumu drošību un mūsu produktu un pakalpojumu kvalitāti.

Informācija par klientu — mēs apkopojam savu klientu un viņu darbinieku, ar kuriem varam mijiedarboties, vārdus, uzvārdus un kontaktinformāciju. Mēs varam apstrādāt šo informāciju, lai izpildītu savas līgumsaistības ar klientu. Mums ir arī leģitīmas intereses sazināties ar klientiem un komunicēt ar viņiem par parastu uzņēmējdarbības pārvaldību, piemēram, projektiem, pakalpojumiem un rēķiniem.

Klientu atbalsts/atsauksmes — ja sniegsiet mums atsauksmes vai sazināsities ar mums, lai saņemtu atbalstu, mēs apkoposim jūsu vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi, kā arī visu citu saturu, lai atbildētu. Ja sazināties ar mums, lai saņemtu klientu atbalstu, mēs arī varam lūgt sniegt informāciju par jūsu datoru vai problēmām, kuras mēģināt atrisināt. Mums ir leģitīmas intereses saņemt jūsu atsauksmes vai jautājumus un attiecīgi rīkoties. Dažos gadījumos mēs varam apstrādāt šo informāciju, lai izpildītu mūsu līgumsaistības ar jums.

Informācija — ja izmantojat mūsu Vietnes vai mobilās lietotnes, mēs varam apkopot jūsu atrašanās vietu, izmantojot jūsu ierīces GPS, Wi-Fi un/vai mobilo tehnoloģiju, lai noteiktu jūsu atrašanās vietu. Mums ir leģitīmas intereses izprast mūsu lietotājus un sniegt pielāgotus pakalpojumus. Dažos gadījumos mūsu izmantošanas pamatā ir arī jūsu piekrišana mums sniegt ģeogrāfiskās atrašanās vietas informāciju.

Mijiedarbība tīmeklī — ja izmantojat mūsu Vietnes un jebkurus ar Vietņu starpniecību sniegtos pakalpojumus, mēs ar sīkfailu un līdzīgu tehnoloģiju palīdzību varam automātiski ievākt informāciju, kas ir, piemēram, šāda:

 • jūsu pārlūka veids un operētājsistēma;
 • skatītās vietnes lapas;
 • saites, uz kurām noklikšķināt;
 • jūsu IP adrese;
 • atrašanās vieta, no kuras piekļūstat mūsu tīmekļa vietnei;
 • datums un laiks, kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietni;
 • jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs;
 • tīmekļa vietne, ko apmeklējāt pirms ierašanās mūsu Vietnē;
 • to saišu skaits, uz kurām noklikšķināt vietnē;
 • lapas, kuras skatījāt vietnē;
 • noteikti meklējumi/vaicājumi, kurus veicāt, izmantojot mūsu produktu(-s) un/vai tīmekļa vietni(-es);
 • mobilo ierīču identifikatori, piemēram, IMEI un ierīces ID.

Mums ir leģitīmas intereses panākt, lai mūsu tīmekļa vietne darbotos efektīvi, uzraudzīt savus tīklus un uzraudzīt mūsu tīmekļa vietņu apmeklētājus. Ja to prasa likums, trešo personu sīkfailu un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas izmantošanu mēs pamatojam ar piekrišanu.

Mobilās ierīces — mūsu mobilo lietotņu lietotājiem mēs varam izmantot mobilās analītikas programmatūru. Šī programmatūra var ierakstīt informāciju, piemēram, par to, cik bieži jūs izmantojat lietotni, notikumus lietotnē, apkopoto lietojumu, veiktspējas datus un vietu, no kuras lietotne tika lejupielādēta. Mums ir leģitīmas intereses identificēt unikālos apmeklētājus un saprast, kā lietotāji mijiedarbojas ar mums savās mobilajās ierīcēs.

Informatīvie izdevumi — kad jūs reģistrējaties kādā no mūsu adresātu sarakstiem, mēs iegūstam jūsu e-pasta adresi vai pasta adresi. Ja saņemat no mums informatīvo izdevumu, mēs varam izmantot noteiktus rīkus, lai tvertu saistītos datus, kad atverat mūsu ziņojumu, noklikšķināt uz jebkurām tajā esošajām saitēm vai reklāmkarogiem un veicat pirkumus. Mums ir leģitīmas intereses kopīgot informāciju par mūsu produktiem vai pakalpojumiem un saprast, kā jūs mijiedarbojaties ar mūsu nosūtīto saziņu. Noteiktos apstākļos mūsu informācijas vākšana ir balstīta uz jūsu piekrišanu.

Tiešsaistes ziņojumu panelis — ja izmantojat mūsu vai citu nodrošinātos ziņojumu paneļus, jebkuru jūsu iesniegto informāciju var apkopot un izmantot citi. Mums nav pienākuma uzraudzīt šos publisko ziņojumu paneļus, un mēs neuzņemamies atbildību par šādos paneļos publicētas informācijas drošību vai konfidencialitāti. Mēs izmantojam jūsu informāciju, kas ir publicēta ziņojumu paneļos, pamatojoties uz jūsu piekrišanu.

Pasūtījuma veikšana — kad veicat pasūtījumu, mēs apkopojam jūsu vārdu, uzvārdu, norēķinu adresi, piegādes adresi, e-pasta adresi, tālruņa numuru un kredītkartes numuru. Mēs izmantojam jūsu informāciju, lai izpildītu mūsu līgumsaistības produktu vai pakalpojumu nodrošināšanas nolūkos.

Nodarbinātība — ja jūs piesakāties darba sludinājumam vai kļūstat par darbinieku, mēs ievāksim personisku informāciju, kas ir nepieciešama jūsu pieteikuma apstrādei vai mūsu darba līgumsaistību izpildei. Tas var iekļaut, piemēram, jūsu nodokļu maksātāja identifikācijas numuru, dzimšanas datumu vai — dažās valstīs — reliģisko piederību. Mēs varam ievākt datus par jūsu izglītības vai nodarbinātības vēsturi, lai novērtētu jūsu atbilstību amatam, vai jūsu bankas vai kredītkonta informāciju, lai jums samaksātu vai izmaksātu kompensāciju. Dažās vietās mēs, iespējams, esam ievākuši algoritmu no pirkstu galu skenēšanas vai arī apkopojuši biometriskos datus vai līdzīgu informāciju, lai izpildītu darba līgumsaistības. Drošības nolūkos var tikt uzraudzīta arī darbinieku veikta Uzņēmuma sistēmu izmantošana. Drošības nolūkos mums var būt arī izvietotas videokameras.

Informāciju par darba pieteikumu mēs varam apkopot tieši Vietnē, personīgi vai pa e-pastu. Ja esat Kalifornijas (ASV) iedzīvotājs, lūdzu, skatiet arī Kalifornijas paziņojumu par personiskas informācijas vākšanu darba meklētājiem, kas ir ievietots Vietņu karjeras lapā un atrodamas arī šeit.

Mēs izmantojam informāciju par pašreizējiem darbiniekiem, lai izpildītu mūsu noslēgtās vai paredzamās darba līgumsaistības ar jums. Dažos gadījumos saskaņā ar likumu mums ir jāapkopo informācija par saviem darbiniekiem. Mums ir arī leģitīmas intereses attiecībā uz jūsu informācijas izmantošanu, lai nodrošinātu efektīvu personāla un darbaspēka darbību.

Kā mēs izmantojam un apstrādājam jūsu personas datus

Papildus iepriekš izklāstītajiem nolūkiem Uzņēmums dažādu iemeslu dēļ var ievākt jūsu personisko informāciju.

Informācija, kuru mēs ievācam lietošanas vai tīmekļa servera žurnālos, mums palīdz: administrēt apmeklētās Vietnes; analizēt Vietnes lietošanu; palīdzēt mums iegādāties produktus un pakalpojumus; aizsargāt Vietnes un to saturu pret neatbilstošu lietošanu; un uzlabot lietotāja pieredzi.

Mēs varam izmantot jūsu personisko informāciju iekšējiem uzņēmējdarbības mērķiem, kas var iekļaut, piemēram, darījuma pabeigšanu ar jums. Mēs arī varam izmantot šo informāciju, lai sazinātos ar jums dažādu citu uzņēmējdarbības iemeslu dēļ, piemēram,

 • pārdotu jums mūsu produktus un pakalpojumus vai nosūtītu informatīvo izdevumu;
 • iestatītu jūsu lietotāja kontu;
 • sazinātos ar jums mūsu saistīto uzņēmumu vai ārējo uzņēmējdarbības partneru vārdā par piedāvājumu, kas jūs varētu interesēt;
 • pajautātu par jūsu pieredzi ar mūsu Uzņēmumu, Vietnēm vai mūsu produktiem un pakalpojumiem;
 • aizsargātu pret iespējamiem krāpnieciskiem darījumiem vai identificētu tos;
 • noteiktu mūsu reklāmas efektivitāti;
 • ļautu jums reģistrēties MiTek universitātei;
 • administrētu Vietnes, lai novērtētu datplūsmu uz mūsu Vietnēm, uzturētu un uzlabotu Vietnes un mūsu pakalpojumus, kā arī analizētu tendences kopumā.

Produktu izstrādes un uzlabošanas nolūkos mēs varam izmantot arī statistiku par Vietnes un produktu lietošanu.

Kad jūs mūsu Vietnē ievietojat sludinājumu par iekārtām, kuras vēlaties pārdot, mēs varam lūgt jums kontaktinformāciju (piemēram, vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi), lai ar jums varētu sazināties Vietnē par jūsu reklāmu.

Mēs izdarām secinājumus no apkopotās personiskās informācijas un izmantojam šādus secinājumus tādiem pašiem mērķiem kā tie, kuriem informācija tika vākta.

Ja izmantojat mūsu Vietnes un citādi sniedzat mums personisku informāciju, jūs apliecināt un piekrītat, ka mēs izmantosim šo informāciju mūsu uzņēmējdarbības un juridiskiem nolūkiem, kā norādīts iepriekš.

Kā mēs kopīgojam jūsu personas datus

Mēs varam nodot jūsu personisko informāciju mūsu saistītajiem uzņēmumiem un nesaistītām trešajām personām, kuras esam paturējuši, lai palīdzētu sasniegt mūsu iekšējos uzņēmējdarbības mērķus, piemēram, e-pasta pakalpojumu sniedzējiem, platformu mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, maksājumu apstrādātājiem, pārdevējiem, darbinieku pabalstu nodrošinātājiem, konsultantiem, uzņēmējdarbības partneriem un citiem produktu un pakalpojumu nodrošinātājiem, kas darbojas mūsu vārdā. Tas var būt nepieciešams: lai nodrošinātu vai atbalstītu mūsu piedāvātos produktus un pakalpojumus, izpildītu ar jums noslēgtās līgumsaistības, izpildītu juridiskās saistības pret satura un tehnoloģiju nodrošinātājiem, ja tas ir nepieciešams saistībā ar uzņēmējdarbības aktīvu nodošanu, vai tā, kā mēs uzskatām par nepieciešamu mūsu tiesību vai īpašuma aizsardzības nolūkos. Mēs pieprasām, lai jebkura trešā persona vai filiāle, kas apstrādā jūsu personisko informāciju vai kurai ir tai piekļuve, izmantotu šādu informāciju atbilstoši mūsu saistībām saskaņā ar šo Privātuma politiku.

Ja kāds cits uzņēmums iegādājas vai plāno iegādāties mūsu Uzņēmumu, uzņēmējdarbību vai mūsu aktīvus, mēs kopīgosim informāciju ar šo uzņēmumu, tostarp sarunu posmā.

Mēs arī varam izpaust personisko informāciju pēc nepieciešamības, lai ievērotu likuma prasības, piemēram, saistībā ar pavēsti vai citu juridisku procesu, vai arī tad, ja godprātīgi uzskatām, ka izpaušana ir nepieciešama, lai aizsargātu mūsu tiesības, aizsargātu jūsu vai citu cilvēku drošību, izmeklētu krāpšanu vai atbildētu uz valdības pieprasījumu.

Mēs varam atklāt noteiktu informāciju: ja mums ir nepieciešams ierosināt vai nodrošināt aizstāvību juridiskā strīdā vai tiesvedībā starp jums vai mums vai saistībā ar jums vai mums; ja mēs uzskatām, ka šāda izpaušana ir nepieciešama, lai identificētu, sazinātos vai ierosinātu juridisku darbību pret personu, kura, iespējams, ir pārkāpusi kādas mūsu Vietnes Lietošanas noteikumus vai (tīši vai netīši) var izraisīt kaitējumu vai iejaukšanos tiesībās vai īpašumā, citiem Vietņu lietotājiem vai jebkuram citam, kuram šādas darbības varētu kaitēt.

Dažos gadījumos informāciju par darba pieteikumiem mūsu vārdā var vākt mūsu nolīgtais(-ie) trešās personas administrators(-i), kuram(-iem) ir atļauts apstrādāt jūsu sniegto informāciju, tikai lai sniegtu pakalpojumus mums.

Mēs varam vaicāt, vai vēlaties, lai mēs kopīgotu jūsu informāciju ar citām nesaistītām trešajām personām, kuras nav aprakstītas citur šajā Privātuma politikā.

Piekļuve, integritāte, izvēle un dzēšana

Ja mēs vācam vai izmantojam jūsu personiskos informāciju, tad vēlamies, lai šī informācija būtu uzticama, precīza, pilnīga, savlaicīga un atbilstoša paredzētajam lietojumam. Lai to paveiktu, mēs personām nodrošinām iespēju piekļūt saviem datiem un pieprasīt datu labošanu vai dzēšanu. Dažos gadījumos mēs varam ierobežot vai noraidīt jūsu pieprasījumu, ja to pieļauj vai prasa likums vai mēs nespējam pienācīgi pārbaudīt jūsu identitāti.

Ja vēlaties piekļūt savai personiskajai informācijai, lai to labotu vai pieprasītu tās dzēšanu, vai lai dzēstu savu fotoattēlu no profila, lūdzu, piesakieties savā kontā vai sazinieties ar mums, kā noteikts šajā Privātuma politikā.

Piekļuve un integritāte

Jūs varat pieprasīt piekļuvi savai personiskajai informācijai, sazinoties ar mums, kā noteikts šajā Privātuma politikā. Ciktāl tas atbilst likuma prasībām, mēs jums pēc pieprasījuma nodrošināsim pamatotu piekļuvi personiskajai informācijai, kas mums par jums ir pārnēsājamā formātā.

Lūdzam jūs pastāvīgi atjaunināt savu personisko informāciju un veikt tās izmaiņas vai informēt mūs, kā tās jāveic.

Daļu darbinieku personiskās informācijas var atjaunināt tieši vietnē Workday.

Lai atjauninātu klientu vēlmes e-pasta saziņai par mūsu produktiem, pakalpojumiem, ziņu atjauninājumiem, biļeteniem un ziņojumiem, lūdzu, dodieties uz preferenču saiti, kas ir pieejama katrā konkrētajā e-pasta saziņā.

Ja uzskatāt, ka mums ir personiska informācija par jums, kas attiecīgajā kontekstā ir neprecīza, nepilnīga, nesavlaicīga vai neattiecas uz tās paredzēto lietojumu, varat sazināties ar mums un pieprasīt, lai mēs labotu, atjauninātu vai dzēstu šo informāciju. Mēs veiksim pamatotas darbības atbilstoši kontekstam, lai labotu neprecīzu vai nepilnīgu informāciju vai dzēstu nesavlaicīgu vai neatbilstošu informāciju, pamatoti pierādot, ka informācija ir neprecīza, nepilnīga, nesavlaicīga vai neattiecas uz paredzēto lietojumu. Saistībā ar šādiem pieprasījumiem mēs vajadzības gadījumā ievērosim ar likumu noteiktās prasības.

Mēs paturam tiesības: (1) pieprasīt un iegūt no jums pamatotu informāciju, kas apstiprina jūsu identitāti; (2) pieprasīt un iegūt no jums informāciju, kas ir nepieciešama informācijas labošanai vai atjaunināšanai; (3) noraidīt un/vai ignorēt pieprasījumus, ja mēs konstatējam, ka šādi pieprasījumi tiek iesniegti atkārtoti vai tiem kā citādi trūkst labticības pamata; (4) neveikt citas darbības attiecībā uz jūsu pieprasījumu, ja jūs nespējat pamatoti sniegt (1) vai (2) punktā aprakstīto informāciju. Mēs savlaicīgi atbildēsim uz jūsu pieprasījumu.

Cilvēkresursu datiem

Mēs glabāsim darbinieku un pretendentu personisko informāciju tik ilgi, cik nepieciešams, lai izpildītu mūsu juridisko pienākumu, atrisinātu domstarpības un izpildītu mūsu vienošanās.

Izvēle

Parasti saziņai ar jums un jebkuru darījumu vai instrukciju apstrādei mums ir jāizmanto jūsu personiskā informācija. Citos aspektos jums var būt izvēle par to, kā mēs izmantojam jūsu informāciju, vai mēs sazināmies ar jums, un, ja mēs sazināmies ar jums, kādā veidā šī saziņa notiek. Jūs varat iebilst pret to, kā mēs izmantojam vai izpaužam jūsu personisko informāciju, sazinoties ar mums, kā noteikts šajā Privātuma politikā.

Ja nevēlaties, lai mēs turpinātu izmantot jūsu personisko informāciju saviem iekšējiem uzņēmējdarbības mērķiem, vai vēlaties atsaukt savu iepriekšējo piekrišanu šai darbībai, varat pieprasīt, lai mēs pārtraucam to darīt (atteikties), sazinoties ar mums, kā noteikts šajā Privātuma politikā. Mēs izpildīsim jūsu atteikšanās pieprasījumu, ja tas atbilst likuma prasībām, un daudzos gadījumos pat tad, ja tas nav likumīgi nepieciešams. Mēs, iespējams, nevarēsim izpildīt jūsu pieprasījumu, ja būs nepieciešams turpināt jūsu personiskās informācijas izmantošanu, piemēram, ja saskaņā ar likumu esam spiesti sniegt jūsu personisko informāciju vai mums ir nepieciešams jūsu personisko informāciju izmantot tiesvedības, izmeklēšanas vai citos juridiskos vai uzņēmējdarbības nolūkos. Mums, iespējams, būs jāglabā arī tā informācija, kuru esam vākuši par jums tikai iekšējai lietošanai, piemēram, statistikas analīzei un atbilstības apsvērumu dēļ, ciktāl tas ir atļauts ar likumu.

Parasti reklāmas e-pasta ziņojumus vai īsziņas mēs jums nosūtām tikai ar jūsu (izvēles) piekrišanu. Varat pārtraukt reklāmas e-pasta ziņojumu saņemšanu no mums, izpildot norādes, kas ir sniegtas saistībā ar šādiem ziņojumiem, tostarp saņemtā e-pasta ziņojuma vērē, vai sazinoties ar mūsu Datu aizsardzības speciālistu šeit: privacyservices@mii.com

Dažās valstīs, ja esat klienta darbinieks un izmantojat mūsu produktus un/vai pakalpojumus nodarbinātības gaitā, varam jums nosūtīt nepieprasītus mārketinga materiālus pa e-pastu, ja jūsu darba devējs ir sniedzis piekrišanu jūsu vietā, lai jūs no mums saņemtu saziņu pa e-pastu, vai jūsu darba devējs ir atļāvis mums tieši sazināties ar jums un iegūt jūsu piekrišanu mārketinga materiālu saņemšanai.

Ja tas ir atļauts ar likumu, mēs varam jums nosūtīt nepieprasītus piedāvājumus vai informāciju par produktu, kas, mūsuprāt, jūs interesē. Varat pārtraukt reklāmas pasta saņemšanu no mums, sazinoties ar mūsu Datu aizsardzības speciālistu, kā norādīts šajā Privātuma politikā. Reklāmas pasts var saturēt norādījumus par atteikšanos, kā arī varat pārtraukt reklāmas pasta saņemšanu, izpildot šos norādījumus.

Varat arī pārtraukt reklāmas e-pasta vai pasta saziņas saņemšanu no mums, sazinoties ar mūsu Datu aizsardzības speciālistu. Lūdzu, norādiet savu kontaktinformāciju, lai Datu aizsardzības speciālists varētu jūs identificēt un izpildīt jūsu pieprasījumu. Ja izvēlēsities pārtraukt reklāmas ziņojumu saņemšanu no mums, mēs izpildīsim jūsu pieprasījumu. Tomēr mēs turpināsim jums sūtīt ar produktu vai pakalpojumu saistītus paziņojumus, lai izpildītu ar jums noslēgtās līgumsaistības.

Dzēšana

Parasti mēs glabājam jūsu personisko informāciju tik ilgi, cik nepieciešams, lai sasniegtu šajā Privātuma politikā izklāstītos mērķus, ja vien likumā netiek prasīts vai atļauts ilgāks glabāšanas periods. Jebkādi mūsu ievāktie biometriskie dati vai līdzīga informācija tiek dzēsta ne vēlāk kā vienu gadu pēc datuma, kurā beidzas identifikatora apkopošanas mērķis, ja vien likumā nav paredzēts cits periods.

Dažiem lietotājiem var būt tiesības pieprasīt, lai mēs dzēstu viņu personisko informāciju. Visi dzēšanas pieprasījumi ir jāadresē Datu aizsardzības speciālistam. Turklāt mēs varam izlemt dzēst jūsu datus, ja uzskatām, ka tie ir nepilnīgi, neprecīzi vai mūsu turpmākā izmantošana un glabāšana ir pretrunā mūsu saistībām pret citām personām vai trešajām personām. Ja mēs dzēšam personisko informāciju, tā tiek noņemta no mūsu aktīvās datu bāzes, taču var palikt arhīvos, kur tās dzēšana nav praktiska vai iespējama. Turklāt mēs varam glabāt jūsu personisko informāciju pēc nepieciešamības, lai izpildītu savu juridisko pienākumu, atrisinātu domstarpības un/vai izpildītu jebkuras mūsu līgumsaistības.

Kā mēs aizsargājam jūsu personisko informāciju

Jūsu personiskās informācijas drošība mums ir svarīga.

Mēs ievērojam vispārpieņemtus drošības standartus, ņemot vērā personiskās informācijas relatīvos riskus un raksturu, lai izmantotu pamatotus un piemērotus fiziskus, tehniskus un administratīvus aizsardzības pasākumus, to aizsargājot pret zudumu, nepareizu izmantošanu, sagrozīšanu un neatļautu piekļuvi, pārveidošanu, iznīcināšanu vai izpaušanu gan iekšēji, gan no nepiederošām personām.

Diemžēl, veicot jebkuru pārsūtīšanu internetā, personiskās informācijas iesniegšanā vienmēr ir iesaistīts kāds riska elements. Ja saskaņā ar likumu mums ir pienākums jūs informēt par jūsu personiskās informācijas pārkāpumu, mēs varam jūs informēt elektroniski, rakstiski vai pa tālruni, ja to atļauj likums.

Jūs esat atbildīgs par savu paroļu un jebkuras konta informācijas slepenības saglabāšanu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nekad neprasīsim jūsu paroli nelūgta tālruņa zvana laikā vai e-pastā.

Kā jūs varat sazināties ar mums

Ja jums ir jautājumi, šaubas vai pieprasījumi par mūsu Privātuma politiku vai jūsu personiskās informācijas vākšanu vai izmantošanu, varat sazināties ar mums:

Pa pastu:

Datu aizsardzības speciālists
MiTek House
Grazebrook Industrial Park
Peartree Lane
Dudley
West Midlands
DY2 0XW
Apvienotā Karaliste

Pa e-pastu: privacyservices@mii.com

Izmantojot tīmekļa vietni šeit: https://privacyportal-uk.onetrust.com/webform/b8e7571f-5f8e-40aa-9ba3-bba5557bd7ad/122d7e56-1fb2-4a41-a384-409c179656f5

Ja jums ir nenovērstas privātuma vai personiskās informācijas izmantošanas problēmas, kuras mēs neesam apmierinoši atrisinājuši, lūdzu, sazinieties ar mūsu trešo personu strīdu risināšanas pakalpojumu sniedzēju ASV (bez maksas) šeit: https://feedback-form.truste.com/watchdog/request. Darbiniekiem ir jāizmanto tālāk norādītās procedūras.

Ja jūs neapmierina mūsu atbilde un jūs atrodaties Eiropas Savienībā, jums var būt tiesības iesniegt sūdzību vietējā datu aizsardzības iestādē.
Ja jums ir jautājumi, šaubas vai pieprasījumi par mūsu Privātuma politiku vai jūsu personiskās informācijas vākšanu vai izmantošanu, varat sazināties ar mums:

Privātuma problēmu apstrādes process cilvēkresursu datiem

Saskaņā ar privātuma vairoga principiem mēs esam apņēmušies nodrošināt, lai jūsu bažas par jūsu personisko informāciju tiktu izmeklētas un ātri atrisinātas. Šī iemesla dēļ mēs esam izstrādājuši privātuma problēmu risināšanas procesu. Mūsu nodoms ir ar šo procesu atrisināt visas ar jūsu privātumu un mūsu privātuma praksi saistītās problēmas.

MiTek veicina brīvu un atklātu komunikāciju starp darbiniekiem, cilvēkresursu speciālistiem un citiem vadības darbiniekiem. MiTek darbinieku pienākums ir ziņot par jebkurām un visām problēmām, kas ir saistītas ar datu privātumu, vai jebkuru rīcību, kas, viņuprāt, ir neatbilstoša personiskās informācijas izmantošana. Lielāko daļu incidentu var efektīvi novērst ar minimāliem traucējumiem, ja par tiem ziņo nekavējoties. Darbinieku strīdos vai sūdzībās par personiskās informācijas izmantošanu tiks piemērots šāds process:

 • Darbiniekiem, kuriem ir bažas par to, kā MiTek izmanto personisko informāciju, vai iespējamu datu pārkāpumu, par to ir jāinformē uzrauga pārstāvis. Ja šāds darbinieks ir Eiropas Uzņēmumu padomes vai Savienības loceklis, darbiniekam ir jāievēro noteiktais sūdzības process. Ja darbinieks uzskata, ka nav piemēroti apspriest incidentu ar uzraugu vai sūdzības objekts ir uzraugs, darbinieks par šādu rīcību/komentāru(-iem) var ziņot savam cilvēkresursu pārstāvim vai jebkuram citam vadības pārstāvim. Darbinieki tiek aicināti izmantot MiTek atvērto durvju politiku. Mums ir pieejams arī Ētikas un atbilstības uzticības tālrunis nopietnākiem jautājumiem: bezmaksas tālrunis 800-261-8651 vai vietne www.brk-hotline.com.
 • Jebkuram vadības darbiniekam, kurš uzzina par jebkuru datu pārkāpumu vai sūdzību par rīcību, kas var nozīmēt neatbilstīgu personiskās informācijas izmantošanu, par to ir nekavējoties jāinformē datu aizsardzības speciālists šeit: privacyservices@mii.com. Ja tas netiek izdarīts, var tikt piemērots disciplinārsods līdz pat darba attiecību izbeigšanai (iekļaujot).
 • Jebkuram pretendentam, kurš uzskata, ka ir novērojis personiskās informācijas neatbilstīgu izmantošanu vai ir ticis pakļauts datu pārkāpumam, nekavējoties par to ir jāpaziņo datu aizsardzības speciālistam vietnē privacyservices@mii.com. Sūdzībai ir jābūt pēc iespējas konkrētākai, un tajā parasti ir jāiekļauj iesaistīto personu vārdi un liecinieki.

Ziņojumi un sūdzības par personiskās informācijas neatbilstošu izmantošanu tiks izmeklētas nekavējoties, mērķtiecīgi un objektīvi. MiTek, cik vien iespējams, veiks konfidenciālu izmeklēšanu. Informācija par šādiem jautājumiem tiks izpausta, pamatojoties uz “nepieciešamību zināt”, atbilstoši iesaistīto personu tiesībām un MiTek pienākumam veikt izmeklēšanu. Ja MiTek konstatēs, ka ir notikusi nelikumīga personiskās informācijas izmantošana, tā nekavējoties veiks koriģējošu darbību saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem.

Jebkuram darbiniekam, kurš uzskata, ka pret viņu tiek īstenota atriebība, ir nekavējoties jāsazinās ar personāla daļas pārstāvi, savu vadītāju vai citu MiTek vadības pārstāvi, lai problēmas varētu izskatīt ātri un rūpīgi. Jebkurš darbinieks, kurš ir iesaistīts nelikumīgā atriebībā, ir pakļauts disciplināratbildībai līdz pat (un iekļaujot) darba attiecību izbeigšanai.
Pieprasījumi no vietējām datu aizsardzības aģentūrām, uzņēmumu padomēm un ASV tirdzniecības ziņojumu nodaļas, kā arī sūdzības, kas saņemtas no vietējām datu aizsardzības aģentūrām, uzņēmumu padomēm, ASV Tirdzniecības departamenta vai jebkuras citas vietējas, reģionālas vai federālas aģentūras, ir nekavējoties jānovirza Datu aizsardzības speciālistam šeit: privacyservices@mii.com.
Katrā no iepriekš minētajiem gadījumiem mēs jums atbildēsim četrdesmit piecu (45) dienu laikā pēc jūsu iesnieguma saņemšanas un darīsim visu iespējamo, lai pievērstos jūsu problēmām.

Darbiniekiem ES ir tiesības sazināties ar vietējo datu aizsardzības iestādi, ja nav iespējams panākt risinājumu ar iekšēja procesa palīdzību vai ja vēlaties izmantot neatkarīgus atrisināšanas mehānismus. Lai atrastu DAI savā jurisdikcijā, lūdzu, apmeklējiet vietni http://ec.europa.eu/justice/data-protection/article-29/structure/data-protection-authorities/index.

Nosūtīšana uz citām valstīm

Mēs varam glabāt un apstrādāt jūsu personisko informāciju sistēmās, kas atrodas ārpus jūsu mītnes valsts. Turklāt mēs varam pārsūtīt jūsu personisko informāciju uz valstīm, kas, iespējams, negarantē tādu pašu personiskās informācijas aizsardzības līmeni kā jūsu dzīvesvietas valsts. Sniedzot mums savu personisko informāciju, jūs piekrītat šādai nosūtīšanai.

Tomēr neatkarīgi no nosūtīšanas vai iespējamās glabāšanas un apstrādes vietas, mums ir ieviestas procedūras un kontroles personiskās informācijas aizsardzībai saskaņā ar principiem, kas noteikti šajā Privātuma politikā, un piemērojamo datu aizsardzības/privātuma likumu prasībām.

Mums ir Privātuma vairoga privātuma politika, kas attiecas uz mūsu rīcību ASV ar tādu personu personisko informāciju, kuras dzīvo Eiropas Ekonomikas zonā (“EEZ”) un Šveicē. Tā ir pieejama šeit. Ja šī Privātuma vairoga privātuma politika attiecas uz jūsu personisko informāciju, tad attiecībā uz šo personisko informāciju Privātuma vairoga privātuma politikas noteikumi nosaka jebkuru pretrunīgu terminu šajā Privātuma politikā.

Trešo personu lietotnes un tīmekļa vietnes

Ņemiet vērā, ka mūsu Vietnēs un produktos var būt saites uz tīmekļa vietnēm, kuras pārvalda citas personas, kuru privātuma prakse atšķiras no mūsējās. Šī Privātuma politika neattiecas ne uz kādu informāciju, kas ir ievākta no jums, izmantojot šādas saites, vai kuru jūs varat sniegt tīmekļa vietnēs, kuras sasniedzat, izmantojot šīs saites. Mēs neuzņemamies atbildību par tādu tīmekļa vietņu saturu vai privātuma praksi, kas ir saistītas ar Vietnēm, vai jebkurām citām tīmekļa vietnēm, kuras mēs neesam projektējuši un izstrādājuši. Pirms personiskās informācijas iesniegšanas ieteicams likt lietā veselo saprātu un pārskatīt privātuma praksi katrā tīmekļa vietnē, kuru izvēlaties apmeklēt.

Sīkfaili un notīrīšanas gifi

Sīkfaili

“Sīkfails” ir mazs teksta fails, kas tiek nosūtīts uz jūsu ierīci un ko izmanto, lai saglabātu ierobežotu informāciju par to, kā jūs izmantojat produktu vai tīmekļa vietni.

Mēs un mūsu pakalpojumu sniedzēji un uzticamie partneri izmanto sīkfailus un līdzīgu tehnoloģiju, lai nodrošinātu jums noteiktu funkcionalitāti, piemēram, ļautu piekļūt drošām pieteikšanās zonām un aiztaupītu nepieciešamību atkārtoti ievadīt informāciju produktu vai tīmekļa vietņu veidlapās. Mēs arī varam izmantot sīkfailus vai līdzīgas tehnoloģijas, lai personalizētu mūsu produkta vai tīmekļa vietnes saturu vai uzlabotu drošību un lietotāju pieredzi, piemēram, analizētu Vietnes datplūsmu, teiksim, Vietnes lapu apmeklētāju kopskaitu, lai veiktu uzlabojumus un ievāktu demogrāfisko informāciju par mūsu lietotāju bāzi kopumā.

Mēs varam izmantot analīzes rīkus, ko nodrošina Google, Inc. (“Google”) vai citi līdzīgi pakalpojumu sniedzēji. Analīzes rīki lieto sīkfailus ar mūsu produktu vai tīmekļa vietnes starpniecību un ievāc apkopotus datus par to, kā lietotāji un apmeklētāji izmanto produktu vai tīmekļa vietni. Apkopotie dati ļauj mums saprast lietotāju vai apmeklētāju kopējo darbību un to, kā mēs varam uzlabot savu produktu vai tīmekļa vietņu piedāvājumu. Šie dati tiek apkopoti un izmantoti tikai apkopotā veidā, un tos neizmanto, lai identificētu atsevišķu lietotāju vai apmeklētāju.

Mēs varam izmantot arī trešo personu piedāvātos mārketinga automatizācijas rīkus (pēc pieprasījuma var sniegt konkrētu informāciju par uzņēmumu). Šie uzņēmumi izmanto sīkfailus, lai profilētu lietotāja vai apmeklētāja intereses un aktivitātes. Mēs izmantojam datus, kas tiek ievākti, izmantojot šos sīkfailus, lai apkalpotu lietotājus vai apmeklētājus, sniedzot informāciju, jaunus rakstus un reklāmas, kas ir pielāgotas viņu īpašajām vajadzībām un prasībām.

Jūs varat kontrolēt sīkfailu izmantošanu individuālā pārlūka līmenī, taču, ja izvēlaties atspējot sīkfailus, tas var ierobežot noteiktu līdzekļu vai funkciju izmantošanu mūsu Vietnēs vai pakalpojumā. Lai pārvaldītu zibatmiņas sīkfailus, lūdzu, noklikšķiniet šeit.

Izmantojot mūsu produktus un tīmekļa vietnes, jūs piekrītat, ka šāda veida sīkfailus mēs varam izvietot jūsu ierīcē.

Pašlaik mēs neatpazīstam automātiskus pārlūka signālus par izsekošanas mehānismiem, kas var iekļaut norādījumus “Nesekot”.

Notīrīšanas gifi

Mūsu e-pasta un reklāmas paziņojumi klientiem un citām trešajām personām var iekļaut arī gifus “Notīrīt attēlu”, lai izsekotu e-pasta kampaņas rezultātus.

Jums ir tiesības noraidīt vai atspējot sīkfailus un notīrīšanas gifus, kas tiek rādīti, izmantojot mūsu produktus vai tīmekļa vietni, lai gan, ja jūs to izvēlaties, noteiktas funkcijas jums var kļūt nepieejamas.

Jūs varat izslēgt gifus e-pastā un apmeklēt e-pasta klienta palīdzības izvēlni, lai skatītu papildinformāciju. Gifus var atspējot arī pārlūkprogrammas iestatījumos. Tā kā dažādās pārlūkprogrammās to var izdarīt ar atšķirīgiem paņēmieniem, iesakām apmeklēt pārlūka palīdzības izvēlni, lai iegūtu papildinformāciju.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka tad, ja neesat iestatījis pārlūka un e-pasta iestatījumus, lai atspējotu sīkfailus un notīrīšanas gifus, jūs norādīsiet savu piekrišanu to saņemšanai.

Atteikšanās no reklāmas

Atteikšanās no reklāmas

Mēs sadarbojamies ar vienu vai vairākām trešajām personām, lai parādītu reklāmas mūsu Vietnēs un pārvaldītu mūsu reklāmas citās tīmekļa vietnēs. Mūsu trešo personu partneri var izmantot sīkfailus vai līdzīgas tehnoloģijas, lai klientiem un citām trešajām personām nodrošinātu reklāmas, pamatojoties uz jūsu pārlūkošanas darbībām un interesēm. Ja vēlaties atteikties no reklāmām uz interešu bāzes, varat to izdarīt attiecībā uz dažiem uzņēmumiem, noklikšķinot šeit (vai, ja tie atrodas Eiropas Savienībā, noklikšķinot šeit).

Jūs varat uzzināt vairāk par to, kā atteikties no personalizētu reklāmu saņemšanas šajā pārlūkā vai ierīcē no reklāmdevējiem, kuri ir Tīkla reklamēšanas iniciatīvas dalībnieki vai abonē Digitālās reklamēšanas alianses pašregulējošos tiešsaistes uzvedības reklamēšanas principus, apmeklējot katras šīs organizācijas atteikšanās iespējas.

Saites uz šīm vietnēm ir norādītas šeit:

Tīkla reklamēšanas iniciatīva: atteikšanās pārlūkā: https://www.networkadvertising.org/choices/

Digitālās reklamēšanas alianse: atteikšanās pārlūkā: https://www.aboutads.info/choices/

Tīkla reklamēšanas iniciatīva un Digitālās reklamēšanas alianse: atteikšanās lietotnē: https://youradchoices.com/appchoices

Jūsu mobilajā ierīcē var būt iekļauta funkcija (“Ierobežot reklāmu izsekošanu” (iOS ierīcēs) vai “Atteikties no interešu bāzes reklāmām” (Android ierīcēs)), kas ļauj atteikties no noteiktas informācijas, kura ir ievākta ar interešu bāzes reklāmas nolūkos izmantotām lietotnēm, vai informēt interešu bāzes reklāmas uzņēmumus, ka nevēlaties, lai jūs izsekotu. Atsakoties no personalizētas reklamēšanas, jūs joprojām varat skatīt tiešsaistes reklāmas pakalpojumos vai mūsu reklāmas citās tīmekļa vietnēs.

Izpaušana Kalifornijā

Šī sadaļa attiecas uz Kalifornijas (ASV) iedzīvotāju personisko informāciju, kā to nosaka Kalifornijas likumi, tostarp Kalifornijas patērētāju privātuma likums (“CCPA”).

Privātuma politikas izmaiņas

Mēs varam atjaunināt šo Privātuma politiku, lai atspoguļotu izmaiņas mūsu informācijas praksē, tehnoloģijā un piemērojamos tiesību aktos. Ja veiksim kādas būtiskas izmaiņas, mēģināsim paziņojumu sniegt jēgpilnā veidā, piemēram, paziņojumu par saprātīgu laika periodu blakus saitei “privātuma politika” mūsu mājas lapā brīdī, kad izmaiņas stājas spēkā. Visas iepriekšējās versijas nebūs derīgas. Neatkarīgi no tā iesakām periodiski pārskatīt šo lapu, lai iegūtu jaunāko informāciju par mūsu privātuma praksi.

A pielikums: Kalifornijas informācijas koplietošanas izpaušana

Kalifornijas Civilkodeksa pantos 1798.115(c), 1798.130(a)(5)(c), 1798.130(c) un 1798.140 ir norādīts, ka uzņēmumiem ir jāatklāj, vai šādas informācijas kategorijas tiek ievāktas, nodotas izskatīšanai vai pārsūtītas organizācijas “uzņēmējdarbības nolūkā”, kā šis termins ir definēts Kalifornijas tiesību aktos (vai tika ievāktas vai pārsūtītas pēdējo 12 mēnešu laikā). Mēs “nepārdodam” jūsu personisko informāciju. Ņemiet vērā, ka, lai arī kategorija var būt atzīmēta, tas nebūt nenozīmē, ka mums šajā kategorijā ir informācija par jums. Piemēram, lai gan mēs pārsūtām bankas kontu numurus mūsu uzņēmējdarbības nolūkā, maksājot saviem darbiniekiem (piemēram, ar tiešo depozītu), mēs neapkopojam un nepārsūtām to personu bankas kontu numurus, kuri iesniedz jautājumus Vietnes lapā “Sazinieties ar mums”.

Mūsu vāktās personiskās informācijas kategorijas Kam mēs atklājam personisko informāciju uzņēmējdarbības nolūkos
Identifikatori — tas var iekļaut īsto vārdu, aizstājvārdu, pasta adresi, unikālo personas identifikatoru, tiešsaistes identifikatoru, e-pasta adresi, konta nosaukumu, sociālās apdrošināšanas numuru, autovadītāja apliecības numuru, pases numuru vai citus līdzīgus identifikatorus. • Reklāmas tīkli
• Filiāles vai meitasuzņēmumi
• Uzņēmējdarbības partneri
• Datu analīzes nodrošinātāji
• Datu brokeri
• Valdības struktūras, kas var būt nepieciešams, lai ievērotu likumus vai novērstu nelikumīgas darbības
• Interneta pakalpojumu sniedzēji
• Kopīgi mārketinga partneri
• Operētājsistēmas un platformas
• Citi pakalpojumu sniedzēji
• Maksājumu apstrādātāji un finanšu iestādes
• Profesionālo pakalpojumu organizācijas, tostarp revidenti un advokātu biroji
• Sociālie tīkli
Personiskās informācijas papildu kategorijas, kas aprakstītas Kalifornijas klientu reģistru statūtos (Kal. Civ. kodekss § 1798.80(e) — tas var iekļaut parakstu, fiziskās īpašības vai aprakstu, valsts identifikācijas kartes numuru, apdrošināšanas polises numuru, izglītību, bankas konta numuru, kredītkartes numuru, debetkartes numuru un citu finanšu informāciju, medicīnisku informāciju un informāciju par veselības apdrošināšanu.
Aizsargāto klasifikāciju raksturojums — tas var iekļaut vecumu, dzimumu, rasi, etnisko piederību, fizisko vai garīgo invaliditāti utt.
Komercinformācija — tā var iekļaut informāciju par iegādātajiem, iegūtajiem vai vērā ņemtajiem produktiem vai pakalpojumiem vai citu pirkšanas vai patēriņa vēsturi vai tendences.
Biometriskie dati
Informācija par interneta vai citu elektronisko tīklu darbību — tā var iekļaut pārlūkošanas vēsturi, meklēšanas vēsturi un informāciju par personas mijiedarbību ar interneta tīmekļa vietni, lietotni vai reklāmu.
Ģeogrāfiskās atrašanās vietas dati
Audio, elektroniska, vizuāla, termiska, ožas vai līdzīga informācija
Profesionāla vai ar nodarbinātību saistīta informācija
Secinājumi, kas izdarīti no jebkuras iepriekš uzskaitītās informācijas